بنر ایکس

عینک مناسب برای صورت گرد ، برای صورت گرد چه عینک افتابی مناسب است؟

6/آذر/1401 وبلاگ
بدون دیدگاه

عینک مناسب برای صورت گرد ، برای صورت گرد چه عینک افتابی مناسب است؟ بهترین عینک برای صورت های گرد ، بهترین شکل فریم عینک برای شما بستگی به فرم صورت شما دارد. استفاده از فریم هایی که ویژگی های طبیعی شما را تحسین می کند می تواند شما را جذاب تر نشان دهد. صورت‌های گرد معمولاً برای پیدا کردن یک عینک عالی با چالش‌هایی روبرو هستند. این صورت‌ها نسبت به سایر اشکال صورت پهن‌تر هستند، بنابراین فریم‌هایی که خیلی کوچک هستند، در چهره‌شان نامناسب به نظر می‌رسند. با این حال، برخی از تکنیک‌ها به شما کمک می‌کنند هنگام انتخاب عینک خود در مسیر درستی قرار بگیرید. این راهنما به شما کمک می کند تا بهترین عینک برای صورت گرد پیدا کنید.

آیا صورت من گرد است؟

شایان ذکر است که تعیین فرم صورت شما یک علم دقیق نیست. تعداد کمی از افراد دارای فرم صورت کاملاً "گرد"، "مربع" یا "بیضی" هستند. اکثر افراد دارای عناصری از انواع مختلف چهره هستند. بهترین راه برای تعیین فرم صورت خود این است که برجسته ترین ویژگی های صورت خود را شناسایی کرده و آنها را با نزدیک ترین فرم صورت مطابقت دهید. این ویژگی ها شامل فک، استخوان گونه و پیشانی شما خواهند بود. صورت گرد شبیه به صورت مربعی شکل است، اما با زوایای نرمتر. آنها معمولاً دارای شکل دایره‌ای با ارتفاع و عرض یکسان، همراه با فک منحنی و گونه‌های گرد هستند. برخی از افراد مشهور با صورت گرد عبارتند از: کریسی تیگن، ایلا فیشر، جنیفر لارنس، جینیفر گودوین، میشل ویلیامز.

متمایزترین ویژگی های صورت گرد عبارتند از:

1. منحنی های نرم و خطوط صاف

2. گونه های پر

3. استخوان گونه پهن ترین قسمت صورت است

4. فک و پیشانی که تقریباً عرض یکسانی دارند

5. چانه گرد با زوایای کم

اگر متوجه شدید که در شناسایی این ویژگی ها مشکل دارید، سعی کنید به عکس های افراد مشهوری نگاه کنید که ویژگی های مشابهی دارند. همچنین سعی کنید از نیمرخ خود عکس بگیرید، زیرا این زاویه خط فک شما را بهتر نشان می دهد. عینک مستطیلی زیر بهترین گزینه برای صورت های گرد است. برای خرید عینک آفتابی مناسب صورت خود می توانید به صفحه محصولات فروشگاه اینترنتی عینک ما مراجعه نمایید.

عینک مناسب برای صورت گرد

چه عینکی مناسب صورت گرد است ؟

افرادی با صورت های گرد با فرم های پررنگ، ضخیم و تمام حاشیه با خطوط زاویه دار، عالی به نظر می رسند. این فریم ها با ویژگی‌های نرم‌تر و گردتر شما متضاد و تعادل دارند.

در ادامه بهترین شکل عینک آفتابی و فریم عینک برای صورت های گرد به همراه نمونه های موجود در بازار عینک ایران آورده شده است:

فریم های عینک مستطیلی و مربعی بهترین گزینه عینک برای صورت های گرد

فریم های مستطیلی عینک به اضافه کردن زوایایی کمک می کنند که ویژگی های شما را برجسته می کند. شکل و پهنای آن‌ها باعث بلندتر شدن صورت شما می‌شود و آن را بلندتر و لاغرتر نشان می‌دهد.

عینک های مربعی مانند فریم های مستطیلی، تعادل و زوایایی را به ویژگی های نرم اضافه می کنند. آنها همچنین به شما کمک می کنند که صورت شما بلندتر و لاغرتر به نظر برسد.

فریم عینک گربه ای مناسب صورت های گرد

عینک های گربه ای یک انتخاب مد روز در میان خانم هایی با گونه های گرد و پرتر است. این فریم عینک صورت شما را بسیار زیبا می کند.

عینک مناسب برای صورت گرد ، برای صورت گرد چه عینک افتابی مناسب است؟

فریم های عینک ریبن و ویفرور

فریم های عینک ویفرور یک انتخاب کلاسیک برای عینک بلوکات یا عینک آفتابی است. این ظاهر از زمانی که عینک ریبن روی صحنه آمد و آنها را یک بار دیگر مد کرد، افزایش قابل توجهی در محبوبیت داشته است. فریم‌های سبک ریبن و ویفرور برای صورت‌های گرد زمانی که شقیقه‌های بلندتر و خط ابروهای صاف یا کم خمیده داشته باشند، بهترین عملکرد را دارند.